Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Russian (Russian)

voip_0"IP – telefon" je telefonií nové generace, pro níž potřebujete přístup do internetové sítě o rychlosti, která nesmí být nižší jak 64 Kbit/s. Za její pomoci budete schopni volat odkudkoliv, kde je přístup na internet, a číslování uvnitř sítě účastníkům dovoluje, aby mezi sebou komunikovali zdarma.

Celodenně přístupná statistika a řízení služeb na osobním účtu Vám pomohou, abyste kontrolovali náklady a doplňovali dodatečné služby podle toho, jak bude potřeba. Ještě jednou předností je jednoduché přesměrování hovorů na jakákoliv jiná telefonní čísla, jak městské pevné linky, tak i mobilní telefony.

Nabízíme Vám nejjednodušší, rychlý a levný způsob jak vybavit Vaši kancelář nebo byt moderním digitálním telefonním spojením, a co je velmi důležité – skutečně LEVNÝMI, MEZINÁRODNÍMI a MEZIMĚSTKÝMI sazbami na volání.

Pokud máte přístup do internetové sítě nezávisle na regionu připojení a poskytovateli, který ho nabízí, pak již nyní můžete opravdu začít šetřit na volání. Spojení bude fungovat ve kterémkoliv místě, kde je přístup na internet!

Služba do sebe zahrnuje všechny obvyklé servisy přístupné uživatelům služeb telefonního spojení, a také:

  • Osobní kabinet pro řízení služby a získání úplné statistiky hovorů
  • Bezplatné hovory mezi uživateli uvnitř sítě
  • Možnost získání přímého čísla
  • Použití IP-telefonu co do kvality spojení není o nic horší než tradiční telefon a současně je cena hovoru daleko nižší
  • Narozdíl od tradiční telefonie poskytuje IP-telefon řadu dodatečných opcí, takových jakými je rozšířený seznam telefonních čísel (možnost prohlížet seznam všech příchozích, odchozích a nepřijatých hovorů, a také provádět rychlé vytočení, a to prostřednictvím výběru kontaktu, který potřebujete), a rovněž mnoho jiných užitečných opcí.
  • Jednou z hlavních předností IP-telefonu je možnost poskytnutí přímého městského čísla, přičemž daleko levněji, než je tomu u operátorů telefonie pevných linek.
  • Velmi zajímavé jsou sazby na meziměstské a mezinárodní spojení. Díky minimálnímu použití městských a meziměstských spojovacích kanálů a technologicky vhodného VoIP-zařízení se sazby stávají několikrát zajímavější, než je tomu u tradiční telefonie.
  • Bezplatné hovory uvnitř sítě znamenají, že nemusíte platit za hovory mezi vzdálenými pobočkami Vaší organizace, které se naházejí v různých městech nebo dokonce zemích.
  • Vaše číslo není vázáno na konkrétní zeměpisnou polohu a může být používán na kterémkoliv místě, kde je internet. Například nyní nabízejí mnozí výrobci kompaktní SIP-telefony s podporou Wi-Fi. Takový telefon je možné použít jak v kanceláři, tak i doma, kdy se automaticky připojí ke vhodnému bezdrátovému přístupu.
  • http://worldtecgroup.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=23&Itemid=23&lang=cz
zayavka_rus